Obecné Programy Download Stránky Kontakt

 >Hlavní strana
 >Obecné
 >Programy
    >Windows
    >DOS
    >Pascal
    >Delphi
    >JavaScript
    >Ostatní
 >Download
 >Stránky
 >Kontakt

Manažer slovníků

Aktuální verze: 1.1
Velikost : 254 kB
Velikost po rozbalení : 516 kB
Licence : Freeware.
Požadavky : Windows 95, 98, 2000, NT.
X Download

Popis : Program pro každého, kdo se zajímá o počítačovou bezpečnost. Obsahuje funkce pro práci se seznamy slov potřebnými ke slovníkovému útoku. Obsahuje filtr (ponechá jen hesla, která vyhovují zadaným kritériím). Umí vyhledat duplicidy, měnit velikost písmen, odstranit diakritiku a zobrazit podrobnou statistiku.

Funkce :
Filtr - Původní a hlavní funkce tohoto programu. Odstraní všechny hesla, které neodpovídají zadaným krytériím. Můžete nastavit minimální a maximální délku hesla a písmena, které heslo musí nebo nesmí obsahovat. Je zde několik předdefinovaných stylů (jen čísla, text s alespoň jedním spec. znakem, ...). Můžete odstranit všechna hesla, která obsahují, nebo naopak neobsahují diakritiku. Filtruje se i velikost písmen.
Vyhledání duplicidů - Odstraní duplicidní záznamy. Obsahuje dvě metody - pomalou a rychlou. Pokud u velkých souborů dojde k výraznému zpomalení, nebo zatuhnutí počítače (závisí na velikosti volné RAM), použijte raději pomalu metodu.
Změna velikosti písmen - Převede vše na velká, nebo malá písmena, nebo jejich kombinaci.
Odstranění diakritiky - Odstraní diakritiku (háčky a čárky nad písmeny).
Statistika - Zobrazí informace např. o počtu a průměrné délce hesel, ...
Postupně budu přidávat i další funkce.

Předchozí verze :
Verze 1.0 - Tato verze neobsahovala statistiku, změnu velikosti písmen a odstranění diakritiky. Pro odstranění duplicidů se používala jen rychlá metoda.