Obecné Programy Download Stránky Kontakt

 >Hlavní strana
 >Obecné
 >Programy
    >Windows
    >DOS
    >Pascal
    >Delphi
    >JavaScript
    >Ostatní
 >Download
 >Stránky
 >Kontakt

Vylepšená mapa znaků

Aktuální verze: 3.0 - druhé vydání
Velikost : 729 kB
Velikost po rozbalení : 1 394 kB
Licence : Freeware.
Požadavky : Windows 95, 98, 2000, NT.
X Download

Popis : Vylepšená mapa znaků. Součástí je samostatný náhled na znak a možnost nastavit velikost, barvu a písmo nejen náhledu, ale i tabulky znaků. Zobrazují se i informace o ASCII, Hex, Bin, klávesové zkratce a HTML a WAP kódu.

Funkce : Vysoká konfigurovatelnost, informace o znaku, hledání, oblíbené znaky a fonty, seznam fontů, informace o fontu, export a tisk tabulek (můžete si například vytisknout seznam všech fontů s ukázkami).

Jazyky : Nově byla přidána Slovenština (od Jána Greguše).

Programátorské detaily : V Delphi 5 není na české klávesnici prakticky možné napsat program, protože klávesové zkratky, např. pro hranaté, nebo složené závorky jsou rezervovány. Takže tento program jsem vlastně napsal pro vlastní potřebu, ale rozhodl ho dát i sem, protože se celkem hodí.

Předchozí verze :
Verze 3.0 - První vydání - Hledání znaku, seznam fontů a informace o fontu, oblíbené znaky a oblíbené fonty, editor jazyků, vícejazyčná verze, export do BMP obrázku, tisk, TextArt, konverze fontu na DOS formát, WAP kódy, vylepšeny HTML kódy, FullScreen režim, dialog První spuštění, uninstall, update, umístění na lištu vedle hodin, reorganizováno nastavení, barevná schémata, lepší ikony, hezčí menu
Verze 2.1 - Díky chybě v číslování verzí jsem někde uváděl 1.2.
Verze 2.0 - Dost pravopisných chyb. Drobná vylepšení.
Verze 1.0 - Pár opravených chyb, náhled, ukládání nastavení, nápověda, zlepšený export do HTML.